Hakkımızda

14 Ağustos 2016 Tarihinde bir grup üniversite öğrencisi tarafından kurulan instagram sosyal medya hesabı ile hukuk camiasının her mensubundan on binlerce takipçiye ulaşan Hukuklu artık hukuklu.com’da.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Türkiye’de Hukuk alanında paylaşım yapan en yüksek takipçi kitlesine sahip Hukuk sayfasıyız  (114 Bin). 2016 yılından itibaren instagram sosyal medyasında yaptığımız paylaşımlarla Türkiye’deki ve yurt dışındaki Türk hukukçuları aynı zamanda farklı alanlarda çalışan fakat hukuka meraklı kullanıcıların sayfamızı takip etmesini ve paylaştığımız bilgilerin güvenilir olmasını sağladık.

  • WHATSAPP GRUPLARI

Halihazırda hukuki yardımlaşma amacıyla kurulan sadece Hukuk Fakültesi Öğrencilerinden oluşan 257 üyeye sahip bir öğrenci grubu, sadece Adalet Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan 30 üyeye sahip bir öğrenci grubu, sadece Avukatlardan oluşan toplam 2000 üyeye sahip sekiz Avukat grubumuz bulunmaktadır.

  • HUKUKLU.COM  

23 Mart 2020 tarihinde Hukuklu yöneticileri tarafından kurulan sitemiz henüz çok kısa bir geçmişe sahip olmasına rağmen yüksek tıklanma rakamlarına ulaşabilmeyi başardı. İnternet sitemizin kitlesini başlangıçta Instagram takipçilerimiz, Whatsapp gruplarında bulunan üyelerimiz Twitter’daki 2100’den fazla takipçimiz ve Instagram’daki diğer çalışma ortaklarımızın takipçileri oluşturuyor.

Youtube kanalımızda 22 bin izlenmeye sahip iki videomuz ve 830 abonemiz bulunmakta.